Monvin s. r. o.

Ak hľadáte príjemné miesto, kde si môžete s kamarátmi posedieť pri dobrom víne alebo si len chcete kúpiť fľašu kvalitného vína so sebou, ste u nás na správnej adrese.

Či ste vo dvojici,alebo s kamarátmi, či máte radi víno, alebo si radšej dáte dobrú kávu, v ponuke máme niečo pre všetkých. K tomu, samozrejme, niečo malé na zahryznutie a večer príjemne strávený u nás sa môže začať.

Radi Vám však poradíme aj, keď si chcete vychutnať fľašu kvalitného vína doma či chcete ňou niekoho obdarovať. Vybrať si môžete z našej širokej ponuky od slovenských, ale aj zahraničných vinárov v rôznych cenových kategóriách a k dispozícii máme aj darčekové balenia. Samozrejmosťou je u nás aj možnosť platiť kartou.

Každú stredu sa u nás konajú degustácie otvorené pre verejnosť, stačí ak budete sledovať našu stránku a v prípade záujmu sa vopred nahlásite. Je to výborná možnosť, ako ochutnať za večer niekoľko vín a vybrať si z nich to svoje, ktoré si v ten večer zároveň môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu.
Ak ste väčšia partia alebo chystáte firemnú akciu, vieme vám zabezpečiť aj samostatnú degustáciu vín za účasti niektorého z našich spriatelených vinárov. Kapacitne sa k nám naraz zmestí až štyridsať ľudí. Radi vám zabezpečíme aj catering.

Príďte k nám, tešíme sa na vás!

Ponúkané služby:

fotogaléria z vinotéky

Teším sa z úspechov slovenských vín, pretože poznám ľudí, ktorí za
nimi stoja a viem, s akou láskou a profesionalitou pristupujú k ich výrobe.

Vlado Mészáros, obchodný riaditeľ, Monvin