Monvin s. r. o.

O nás
Spoločnosť Monvin s.r.o. pod sebou združuje milovníkov vín s rovnakou vášňou pre tento ušľachtilý nápoj. Na základe neho sme vytvorili aj naše meno. „Mon vin“ vo francúzštine znamená „moje víno“, a keďže je Francúzsko presláveným domovom najkvalitnejších svetových vín, nemohli sme zvoliť inak. A to hlavne preto, že každé víno, ktoré sa nám páči si radi berieme za „to svoje“.
Už od roku 2005 vám, našim cteným zákazníkom, ponúkame distribúciu vín na slovenský trh na takej úrovni, aká je bežná aj inde vo svete. Chceme vám víno nielen predávať, ale aj obohacovať vaše vedomosti vo vinárskom a degustačnom remesle. Preto pre vás organizujeme ochutnávky v našej krásnej predajni a vinotéke v Bratislave pri preslávenom Modrom kostolíku. Ani výber tejto lokality nie je náhoda. Čarovné prostredie v zákutí Starého mesta je na predaj kvalitného svetového i slovenského vína, a najmä jeho vychutnanie, dokonalým miestom.

Príďte sa k nám o tom presvedčiť vo všedný deň alebo počas stredajších degustácií.
Budeme vás očakávať.

Distribúcia

Vlado Meszáros
Obchodny riaditel

Po rokoch práce v obchode, sa mi dostalo do života nové korenie vo forme vina. Nie však ako nápoj len pre spríjemnenie pekných chvíľ, ale aj ako niečo čo je plné zaujímavého poznania a študovania . Víno má mnoho podôb ako aj práca s nim, či už vo vinohrade kde sa rodí, v pivnici kde sa školí, alebo tam kde sa stretáva s nami čo ho prezentujeme a degustujeme . Každý rok je iný a aj víno je každý rok iné, nevyspytateľne....a aj preto ma to baví. Baví ma robiť to s vedomím, že ak niekomu nalejem čistého vína, tak v ňom nájde pravdu. A aj preto pracujem pre MonVin a ponúkam aj pomyselné MojeVino...

Michal Halag
Konateľ

V obchode s vínom pracujem už 18 rokov. Víno ma oslovilo svojou rozmanitosťou odrôd, chutí , vôní. S tým je spojená aj gastronómia a kombinácie vína a jedál, ktoré vedia byť veľmi zaujímavé. Cez víno spoznávam krajiny o ktorých som len počul, ale mal som možnosť ich ochutnať pri rôznych degustáciách a pri tom som nemusel opustiť Vinotéku v Bratislave. Preto ma víno stále veľkým lákadlom pre ľudí a som rád, že im môžem v rámci obchodu ponúknuť množstvo dobrého vína.

Mgr. Jakub Kulašík
vedúci prevádzky Ružomberok

K vínu som si našiel cestu cez moje študentské roky v Nitre. Nebolo krajších chvíľ ako nekonečné debaty o umení s kalichom iskrivého rízlingu v kruhu priateľov. Hľadať krásu a pohodu života spoločne s výborným nápojom v podobe vína vie dať všednosti dní nový zmysel. Práca s ním mi ponúka prístup, ktorý som mal vždy rád. Nájsť a ponúknuť potešenie ľuďom v rozmanitých chutiach, vôňach a odtieňoch farieb býva pridaná hodnota. Zákazník nie je len konzument, ale človek, ktorý sa chystá s vínom stráviť určitý moment a s našou pomocou môže byť výnimočný!

Teším sa z úspechov slovenských vín, pretože poznám ľudí, ktorí za
nimi stoja a viem, s akou láskou a profesionalitou pristupujú k ich výrobe.

Vlado Mészáros, obchodný riaditeľ, Monvin